Nordair.lv ir jauns spēlētājs gaisa kondicionieru un zemes siltumsūkņu industrijā un klientiem piedāvā uzticamus produktus ar Vācijas kvalitātes zīmi. Uzņēmums pārstāv tikai augstākās kvalitātes zīmolus – Daikin, Midea, Thermia, tādējādi vēloties siegt visaugstākā līmeņa servisu.

Nord Air dibinātājs pēc daudzu gadu pieredzes gūšanas ārpus Latvijas robežām ir atgriezies ar augstākās kvalitātes produktu un servisu Latvijas klientiem. Kompānija ne tikai pārdod minētos produktus, bet arī veic to uzstādīšanu, apkopi un remontu.

​Nord Ait vadošie sertificētie speciālisti pieredzi savā darbības sfērā ir guvuši ne tikai Latvijā, bet Vācijā, Austrālijā, Anglijā un Zviedrijā.

Interesanti, ka kompānijai ir izveidotas sadarbības ar interjera dizaineriem un arhitektiem, lai pēc nepieciešamības spētu piedāvāt vislabāko risinājumu dažādām interjera vajadzībām, piedāvājot arī nestandarta risinājumus.

Gaisa Kondicionieri

Gaisa kondicionieris ir tehniska iekārta, kas nodrošina telpā, kur tas uzstādīts, vēlamo temperatūru, dzesējot attiecīgās telpas gaisu un nodrošinot patīkamu mitruma līmeni. Jaunākie, modernākie gaisa kondicionieru modeļi spēj veikt arī telpas apsildes, gaisa attīrīšanas un pat jonizācijas funkcijas.

Nord Air saviem klientiem piedāvā divu zīmolu gaisa kondicionierus – augstākās kvalitātes un klases Daikin kondicionierus un pieejamākas cenas, tajā pašā laikā joprojām labas kvalitātes Midea gaisa kondiconierus. Abiem tipiem ir A++ klases energoefektivitāte.

Daikin gaisa kondiconieri iedalās vairākās sērijās (Sensira, Comfora, Perfera un Stylish), katra no tām ar savu specifikāciju, iespējām, dizainu un atbilstošu cenu līmeni. Viens no svarīgākajiem izvēles kritērijiem – telpas platība, kur tiks izmantots gaisa kondicionieris. Piemēram, Stylish kondiconieri ir ar atšķirīgu dizainu, kas labāk iekļausies kopējā interjera dizainā. Daikin gaisa kondicionieru cenas kopā ar montāžu ir sākot no 950 EUR un dārgāk.

Midea gaisa kondiconieri ir par pieejamākām cenām – sākot no 750 EUR (cenā iekļauts kondicionieris un uzstādīšana).

Siltumsūkņi

Siltumsūkņi pēdējā laikā ir arvien populārāka alternatīva citiem apkures un karstā ūdens ieguves veidiem (gāze, granulas vai elektrība), jo izmanto dabā esošus resursus (gaiss, ūdens). Ar vienu siltumsūkni var nodrošināt gan siltumu, gan dzesēšanai.

Nord Air piedāvājumā ir divu tipu siltumsūkņi – “gaiss/gaiss” un “gaiss/ūdens” tipa siltumsūkņi. Gaiss-gaiss siltumsūkņi var gan uzkarsēt, gan dzesēt. Ziemā tie saņem gaisu no āra un silda telpas, bet vasarā notiek pretējs process – sakarsušo gaisu, kas radies telpās, izpūš no ārā, lai to atdzesētu.

Savukārt “gaiss/ūdens” tipa siltumsūknis iegūst siltumu no āra gaisa, tālāk, izlaižot to caur ūdens bāzes sistēmu, iegūtais siltums tiek izmantots telpu apsildei un/vai karstā ūdens padevei. “Gaiss/ūdens” siltumsūkņi ir viens no efektīvākajiem risinājumiem gaisa siltuma izmantošanā.

Zemes Siltumsūkņi

Zemes ģeotermālais siltumsūknis tiek uzskatīts par vienu no labākajiem risinājumiem tieši Latvijas klimatiskā zonā. Zemes siltumsūknis ir salīdzinoši dārgāks risinājums par vienkāršu siltumsūni, toties tas ir kā bezgalīgs enerģijas avots. Tā izmantošanas iespēju kā enerģijas avotu ieteicams plānot jau ēkas projektēšanas stadijā. Atjaunojamo energoresursu izmantošana apkures un dzesēšanas nodrošināšanai ļaus arī ievērojami samazināt elektroenerģijas patēriņu, ēkas ekspluatācijas izmaksas un arī oglekļa emisiju.

Nord Air piedāvā divu veidu zemes siltumsūkņus – Daikin Geo 3 un Thermia Diplomat Optimum G3.

Ja nepieciešama papildus detalizēta konsultācija par gaisa kondicionieru un siltumsūkņu jautājumiem, droši sazinieties ar mums, izmantojot mājas lapā pieejamo kontaktinformāciju.

Categories: Dažādi

Leave a Reply

Your email address will not be published.