Daudzi uzņēmumi Ziemassvētku laiku izvēlas kā piemērotāko brīdi, lai iepriecinātu gan kolēģus, gan partnerus un arī klientus svētkos, uzdāvinot dāvanu!

Officeday piedāvā plašu dāvanu izvēli, ko vēl ir iespējams pielāgot jebkurām īpašām vēlmēm un vajadzībām. Officeday arī palīdzēs izvēlēties dāvanu komplektus uzņēmumiem un iegādāties piemērotākos dāvanu iesaiņojumus.

Svētku Galdam

Kompektā iekļauts viss, kas nepieciešams pilnvērtīgam svētku galdam – spagetti makaroni, eļļā kaltēti tomāti, zaļās olīves bez kauliņiem, olīveļļa un tomātu pasta galvenam ēdienam, dzirkstošais vīns Porta Leone, maizes standziņas, ziemassvētku trifeļu izlase un pistācijas uzkodām. Tas viss iekapakots pītā grozā. Komplekta cena – 40 EUR + PVN.

Ziemassvētku Sajūta

Pītā grozā glīti sapakots simpātisks dāvanu komplekts – dažādu ziedu medus Vinnis, melnā beramā tēja Ahmad, dzirkstošais dzēriens Mežezers, medus piparkūkas un ziemassvētku trifeļu izlase. Komplekta cena – 30 EUR + PVN.

Ziemassvēku Garša

Neliels dāvanu kompekts, kur iekļauts maltā kafija Pellini, dzirkstošais dzēriens Mežezers, medus piparkūkas un Ziemassvētku trifeļu izlase. Šāda pītā grozā iepakota dāvanu komplekta cena ir 20 EUR + PVN.

Ziemassvētku Skaņa

Pavisam neliels, bet simpātisks dāvanu komplekts – melnā beramā tēja AHMAD ar šokolādes trifeļu kolekciju Pure. Cena tikai 10 EUR + PVN.

Ziemas Gardumu izlase

Šis dāvanu komplekts būs ļoti iecienīts saldummīļiem. Kastītē iepakots gan dažādu šokolādes trifeļu izlases (tumšā, piena, ar dažādiem krēmu pildījumiem), vēl piena šokolādes figūriņa, Abavas upeņu vīns, Rāmkalni Asorti dabīgās ogu un augļu sukādes. Lielā komplekta cena – 33.50 EUR + PVN.

Tāpat iegādei pieejami arī daudzi citi Ziemassvētku dāvanu komplekti, kuros iekļautas trifeļu izlases.

Lai veiktu dāvanu komplektu pasūtījumu, jāsazinās ar Officeday, rakstot uz e-pastu: orders@officeday.lv, vai zvanot pa tālruni 67032222 vai arī sazinoties ar esošo pārdošanas menedžeri.

Categories: Dažādi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Iegādājies noslēpumaino kasti ar elektroprecēm. 75% atlaide🔥


This will close in 0 seconds