YouTube – sociālā platforma par kuru nu jau ir dzirdējušas pat vecākās paaudzes un kuras piedāvāto saturu novērtē pat bērni.

Un pašsaprotami ka līdz ar to nāk dažādi uztraukumi, kas mazliet novērš uzmanību no vietnes pozitīvās puses, kā piemēram, daudzie DIY (Latviski – izdari pats) kanāli, it kā rāda kā padarīt dzīvi vieglāku ar dažādiem sīkiem trikiem, kas galu galā izrādās ne tikai veselībai bīstami, bet var izrādīties pat letāli. Bet, tai pašā laikā, ja spēj izvēlēties kam ticēt, YouTube dod pieeju informācijai, kas tik tiešām atvieglotu skatītāja dzīvi.

Turklāt, šī jaunā platforma ir radījusi pavisam jaunu profesiju – sasniedzot konkrētu sekotāju un skatījumu skaitu ir iespēja arī mazliet nopelnī, vai arī kļūt par vienu no bagātākajiem cilvēkiem uz planētas, kas pelna miljonus.

Platformu plaši izmanto arī mūziķi – vietne kas dot bezmaksas pieeju izpildītāju dziesmām, kā arī ļauj pievienot interesantu video – piesaista plašas sabiedrības grupas.

Secināt nevar neko īpaši jaunu – visam ir divas puses – negatīvā un pozitīvā un tā ir mūsu izvēle, kurai mēs pievēršam vairāk uzmanības.

Categories: Izklaide

Leave a Reply

Your email address will not be published.