Incidents noticis 13. novembrī. Cietušā bērna māte ir neizpratnē, kādēļ joprojām nav noskaidrots vainīgais. Zēns sitēju nav pazinis. Ar skolas biedriem puisis nav paspējis iepazīties, jo skolā mācījies vien dažas nedēļas, jo nesen mainot dzīvesvietu, nomainīta tika arī skola.

Negadījums noticis netālu no cietušā klases, trešā stāva gaitenī. Mamma sacījusi, ka dēls esot mierīgs un nevienu neaizskarot. Šo informāciju apstiprināja arī zēna klases audzinātāja.

Skolas direktore raidījumam “Bez Tabu” skaidrojusi, ka ir veiktas visas nepieciešamās darbības, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Par negadījumu ir ziņots sociālajam pedagogam un bāriņtiesai, arī Valsts policijai.

Skolēni un skolotāji neesot neko redzējuši. Notikušā apstākļi šobrīd ir neskaidri. Skolas vadība paļaujas uz policiju un tic, ka izmeklēšanas laikā noskaidros vainīgo. Par negadījumu ir uzsākts kriminālprocess.

Mamma ir pārliecināta, ka deguns ticis salauzts skolā, jo no rīta pati bērnu aizvedusi uz skolu. Pēc stundām zēnu tēvs sagaidījis pie skolas ārdurvīm un aizvedis mājās. Cietušais par notikušo skolā nevienam nav ziņojis, jo baidījies.

Bērna māte nesaprot, kāpēc vairāk nekā divu nedēļu laikā neesot izņemts videonovērošanas ieraksts, kas policijai, iespējams, palīdzētu atrast vainīgo. Māte arī uztraucas, ka ieraksts varētu tikt dzēsts vai koriģēts.

“Lietā ir veiktas visas nepieciešamās pirmatnējās darbības. Videoieraksti ir pieprasīti, detalizētāku informāciju mēs nevaram sniegt. Tas ir izmeklēšanas interesēs,” “Bez Tabu” sacījusi VP Bauskas iecirkņa vecākā inspektore Ilva Buka.

Šobrīd cietušais jūtoties labāk, taču joprojām baidoties iet uz skolu. Vecāki cer, ka tuvākajā laikā situācija tiks atrisināta un būs noskaidrots, kurš zēnu piekāvis. Bērna vecāki pieļauj iespēju, ka mainīs mācību iestādi.

Video: Raidījuma “Bez Tabu” sižets

AvotsCategories: 112

Atvērt

12 Comments

Prusax · 03.12.2019 at 17:18

Nu cik es esmu redzējis, kā tie sīkie skraida pa gaiteņiem, neklausa ne citus skolniekus un pat ne skolotājus, nav nekāda brīnums, ka kāds arī ievelk starp acīm. Vajag saviem sīkajiem elementāru pieklājību ieaudzināt!

  Domajoshais · 03.12.2019 at 17:50

  Mudak bērnam no citas, random vietas atnāca un iedeva pa seju. Kas te jāmāca? Tādi teķa mudilas kā tu, kuriem tik iekaustīt un pārmācīt… Ievilkt starp acīm drīzāk otram varonim.

   wtf · 03.12.2019 at 18:15

   Ierunājās aizstāvis

  Anonīms · 03.12.2019 at 22:26

  NU bļāviens tā jau nav jādara labi ja tie sīkie skraida ka aptrakusi pa gaiteņiem bet tas jau ir kāds lielāks bērns kuram jāatbild pa savām rīcībām un jābūt tam lielākām un gudrākam nevis kuram katram sīkajam dot starp acīm tev vajadzētu starp acīm mudaks…

  Juris · 03.12.2019 at 22:59

  Ble tie ir skoleni ko tu doma loh

Babe · 03.12.2019 at 19:42

Akd nu tieshaam stulbs

Anonīms · 03.12.2019 at 20:13

Ja ir pagājušas gandrīz 3 nedēļas, tad tas nav labi, jo bērnam ir lauzts deguns un zila seja, ja kāds aizstāv šo puiku, tad es esmu ar viņu, jo puika ir pārdzīvojis drausmīgas sāpes, ja kādam kaut kas nepatīk lai raksta iesniegumu, nevis sit katram kurš pagadās. Labāk lai sev tā iesit un lai pārbauda kas tad būs, šaubos ka būs priecīgs.

Anonims · 03.12.2019 at 22:47

Tas ko es šeit izlasīju es vienkārši biju šokā jo, ka var 1.klases skolēnam var sist pa seju un vēl tik ļoti ka deguns ir lauzts es saprotu šo puiku jo man arī agrāk ir bijis lauzts deguns un mokas bija drausmīgas kaut ātrāk atrastu vainīgu.. A mazais puika neatceras ka vismaz tas lielais drosmīgais puisis izskatās???? Protams tas ir ļoti stulbs jautājums. Bet ja nu viņš atceras. Piemēram mums skolā ir ļoti daudzi atgadījumi gadījušies pat tādi kā ir piekāvuši līdz bezsamaņai cilveku. Bet katrai skolai ir jābūt video novērošanai mums pie katras klases durvīm ir video novērošana pat tad kad iet uz 1 stāvu un iet lejā no 2 stāvā ir uzliktas kamera pat pie stūriem ir kameras visur mums ir kameras un tad ir vienmēr pierādījumi kur un kas ir vainigs… Tādēļ atgādinu katrai skolai ir jābūt video novērošanas kamerām.

Nasaprotka · 03.12.2019 at 23:08

Katkāds sviests

Uuu · 03.12.2019 at 23:38

bitch i got murder on my mind /

Anonymous · 04.12.2019 at 22:22

Tas kurš salauza degunu, tadu ir jamet ara no skolas..

Anonymous · 04.12.2019 at 22:25

Huligāna vecākiem tagad jāuzņemas atbildība par to visu. Lai apmaksa tagad arsta izdevumus sakārā ar to ka viņu berns salauž 1klasniekam degunu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.