Latvijas čempione 100km un Rīga-Valmiera trases rekordiste Diāna Džaviza šodien skrien 6h

Gepostet von ultrataka.lv am Samstag, 21. März 2020

Tā kā arī Austriju skāris jaunais vīruss, kura radītos ierobežojumus šobrīd izjūt miljards iedzīvotāju pasaulē, tad iecerētās sacensības nevarēja notikt, Diāna Džaviza nolēma skriet šešas stundas dzīvoklī pa 21-22 metrus garu taciņu, apļošanu sākot tieši astoņos no rīta, katru apli atzīmējot ar galda spēles kauliņu.Skrējiena laikā latvietei nav bijis garlaicīgi, jo meita cienājusi ar pašas ceptām pankūkām. Tiesa, ar ēšanu jābūt uzmanīgai, jo nākamā pārtikas piegāde plānota 1.aprīlī.
Kopā veikti 1687 apļi jeb 37,11 kilometri (pēc lietotnes “Strava” datiem 46,36 km).

Tā kā nenotikušā skrējiena galvenais organizators pats sestdienu pavadīja, sešas stundas riņķojot 6,35 metrus ap virtuves galdu, tādējādi savācot aptuveni 70 kilometrus, tad

Diāna Džaviza ziedos ne tikai labdarības sacensību 65 eiro dalības maksu, bet arī klāt pievienos 37 eiro par katru savu kilometru un 70 eiro par organizatoru, kopā šajā akcijā ziedojot 172 eiro smagi slimu bērnu ģimenēm.
Skrējēja piebilst, ka speciāli nebija samaksājusi mazāku dalības maksu iepriekšējā reģistrācijā, jo pirms sacensību atcelšanas bija plānojusi pieteikties sacensību dienā par maksimālo cenu.

Avots
Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.