Ikviens zina, kas ir tālbraucēju darbs, darbs, kurā darbinieki atrodas 24 stundas dienā līdz dodas mājās uz pāris nedēļām.

Tālbraucēju darbs nav viegls un tas ir pieprasīts, Daudzas Eiropas firmas meklē tālbraucējus ar pieredzi, jo dzirdēts, ka jaunie tālbraucēji, kuriem nav īsta pieredze bieži vien iekuļās problēmās, piemēram, skatoties pēc GPS navigācijas iebrauc tuneļos, kuri nav piemēroti smagajām mašīnām ar tādu noteiktu piekabes augstumu, bet tālbraucēji, kuri zina ko dara jau gadiem, ceļus bieži vien pēta pēc uzdrukātas kartes vai tīri pēc ceļu zīmēm un atmiņas.

Kļūt par tālbraucēju nav viegli, ir jāiziet daudz kursu. Tālbraucējiem ir vairākas kategorijas, kuras var iegūt, katra kategorija atbilst piekabes saturam, svaram, garumam.

Lai iegūtu visas tiesības nāksies šķirties no daudz brīvā laika un iespaidīgai naudas summiņai, aptuveni 500 līdz 700 eiro atkarībā no auto skolas.

Piemēram tālbraucēju firma “Heisterkamp” jau 100 gadus nodarbojas ar šo nozari un atalgo tālbraucējus ar labām algām, apmaksātu ārstu, vērtīgām balvām.

Strādājot šajā firmā dienas likme ir vidēji 70 eiro, rēķinot šo summu uz visu mēnesi ieskaitot arī brīvdienas, kopā sanāk skaista aldziņa.

Šajā firmā darbinieki bieži izvēlas 6 nedēļas strādāt un 2 nedēļas atpūsties mājās, kas salīdzinoši ir patīkams darba laiks.Pirms diviem gadiem, šī firma apbalvoja labāko darbinieku, kurš saņēma prēmiju 2 tūkstošu eiro vērtībā.

Tālbraucēju darbs nav viegls, tam vajag braukšanas pieredzi un lai iegūtu tiesības uz smago automašīnām ir nepieciešams šķirties no brīvā laika.

Categories: Dažādi

Uzzināt vairāk

Leave a Reply

Your email address will not be published.