Par pagalam nepatīkamu notikumu portālā sudzibas.lv raksta kāda sieviete, kas pagaišā gada maijā laulības ar Nigērijas pilsoni vēlējās reģistrēt Rīgā, Vidzemes dzimtsarakstu nodaļā. Diemžēl darbinieku attieksme nepatīkami pārsteidza sievieti, un viņa ar šo pieredzi vēlējās dalīties arī ar citiem. “ Maija mēnesī man notika laulības reģistrācija ar ārzemnieku (Nigērijas pilsoni), kuram tautība ir nigērietis. Kā nākas, mēnesi pirms izvēlētās kāzu dienas, iesniedzām visus nepieciešamos dokumentus, kurus darbinieki arī nokopēja (iesniegums, mūsu abu pases un mana līgavaiņa uzturēšanās atļauju). Viss bija kārtībā. Gaidījām mūsu kāzu dienu, jo domājām, ka viss notiks gludi, jo esam nokārtojuši visas formalitātes saistībā ar dokumentiem.

Dzimtsarakstu nodaļā bija jāierodas 10 minūtes pirms svinīgās ceremonijas sākšanās, kā arī izdarījām. Jāpiebilst, ka visa turpmākā diena pēc laulību ceremonijas arī bija saplānot (ierašanās viesu namā, ciemiņu nogādāšana uz viesu namu utt.),” raksta sieviete.

“Pirms svinīgās ceremonijas no mums un lieciniekiem tika paņemtas pases, lai ievadītu informāciju laulības apliecības sagatavošanai. Un tad sākās…

Categories: Skandāls

Atvērt

4 Comments

Evija · 10.02.2020 at 00:40

Lā var publicēt tādu sviestu??? Pilnīgas muļķības- kurš pilda iesniegumu pilda 30 min pirms???

    Lasit iemācies!!!! · 10.02.2020 at 01:37

    Lasit iemācies!!!!!!!!!!!!!

      Jolanta · 10.02.2020 at 10:42

      Nepiesienies

Jolanta · 10.02.2020 at 10:43

Nepiesienies

Leave a Reply

Your email address will not be published.