Noprotams, ka Samantas ilggadējais draugs Nauris, ar kuru viņa jau kādu laiku ir pašķīrusies, ar šova filmēšanas komandu sarunājis, ka pārsteigs mīļoto. Pirmdienas epizodē varējām vērot, ka eleganti tērptais Nauris ar baltām lilijām un melnu aploksni rokās devies uz viņas jauno dzīvokli.

Samantas dzīvoklī nebija, bet jau pēc brīža viņa, runādama pa telefonu, atgriezās mājās. Strauji sastingusi un pārvarējusi pirmo šoku, viņa gan pieņēma no Naura ziedus, bet dzīvoklī neaicināja un skūpstiem neļāvās, pat nenoņemot sejas masku. Tikai pēc tam viņa kamerām atklāja, ka pārsteigums nav paticis, jo ir publisks un iepriekš sarunāts. Samanta norādīja, ka īsti vīrieši tā nerīkojas un viņai nav skaidrs šī pārsteiguma mērķis. Melnajā aploksnē atradusies vēstule, kuras saturu Samanta neatklāja.

Nesen sarunā ar Maiju Rozīti-Krištopani raidījumā “Personība” Samanta atklāja, ka attiecības pajukušas, jo viens tajās audzis, kamēr otram bijis labi ar to, kā ir. Lai gan pāris strādā pie attiecībām, nav skaidrs, vai Samanta draugam dos vēl vienu iespēju.

Avots
Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.