Jau krietnu laiku atpakaļ, Populārā Latviešu YouTube kanāla īpašniece Evelīna Pārkere izveidoja realitātes šovu ar nosaukumu ’’Gribi kļūt slavens?’’.

Šovā Evelīna piedalījās 2 epizodēs kā šova vadītāja. Otrajā, un savā pēdējā raidījuma sērijā devadalībniekiem uzdevumu izveidot labāko ballīti. Ballītes rīkošanai tika dotas 2 nedēļas laika un netika dots materiālais atbalsts. Pienākot ballītes dienai, Evelīna visnotaļ skaidri izrādīja, ka viņai ballīte nepatīk.

Pēc epizodes beigām dalībnieki vērsās pie Evelīnas un skaidri izteica savas domas par striktajiem noteikumiem un skarbajiem komentāriem. Pēc apvainojumu saņemšanas, Evelīna šovu pameta.

Viņa izšķīrās par labu izdarītā paskaidrošanai, un savā YouTube kanālā (Evelīna Pārkere) publicēja 40 minūtes garu videoklipu, kurā, kopā ar Roju, vainoja televīzijas darbiniekus, sakot, ka, rediģējot šovam uzņemto materiālu, gandrīz viss ticis pavērsts pret viņu, lielākā daļa uzslavu tikušas izgrieztas, atstājot aizvainojošus komentārus. Dotajā mirklī šovs turpinās, tomēr tam ir cits vadītājs.

Categories: Izklaide

Leave a Reply

Your email address will not be published.