Līdz šim vairāk jelgavnieku, tagad arī visā Latvijā iecienītais auto un moto rezerves daļu un aksesuāru veikals RB Motors ir arī sociāli atbildīgs uzņēmums. Uzņēmums regulāri iepriecina gan savus klientus, gan sabiedrību kopumā ar dažādām iesaistošām aktivitātēm.

Katra gada rudenī RB Motors organizē kalendāra kampaņu, kuras ietvaros aicina jelgavniekus iesaistīties nākamā gada sienas kalendāra tapšanā. Kampaņas ietvaros māksliniekiem ir iespēja ar savu darbu iekļūt RB Motors kalendārā, parādot visiem savu talantu. Katru gadu kalendāra idejas mēdz būt dažādas.

Šogad RB Motors aicināja visus – gan lielus, gan mazus topošos māksliniekus iesūtīt mākslas darbus, kuros ir redzamas atpazīstamas dažādas Jelgavas vietas jebkurā gadalaikā. Sākotnēji tika iesūtītas mākslas darbu fotogrāfijas. Sekoja izvērtēšana, kuras ietvaros tiek izvēlēti 12 interesantākie darbi. Visiem 12 uzvarētājiem pēc izvērtēšanas bija jāiesniedz oriģināls zīmējums pārfotografēšanai. Uzvarētējiem arī balva – RB Motors veikala dāvanu kartes EUR 30 vērtībā.

Vēlāk, kad kalendāri tika sadrukāti, tika realizēta akcija, kas norisinās arī šobrīd – visiem pirkumiem decembrī virs EUR 30.00 dāvanā šis īpašais kalendārs.

RB Motors ir auto un moto rezerves detaļu un aksesuāru veikals, kas atrodas Jelgavā. Vietējo auto un moto mīļu vidū ļoti iecienītais veikals šogad sācis darbību arī interneta vidē, piedāvājot veikt preču pasūtīšanu arī attālināti.

Rezerves detaļas un aksesuārus RB Motors interneta veikalos var izvēlēties gan pēc konkrētiem modeļiem, gan arī izvēloties starp universālām detaļām. Vienkāršāk plašajā piedāvājumā ir orientēties, ievadot meklētājā precīzu auto markas modeli, attiecīgi meklēšanas rezultātos būs atrodamas tikai konkrētim modelim atbiltošas rezerves detaļas un arī dažādi aksesuāri. Lietotāji jau novērtējuši RB25.lv mājaslapas lietošanas ērtumu un vieglumu.

RB Motors preču iegādi internetā piedāvā divos atsevišķos veikalos – Rbmoto.lv var iegādāties preces motocikliem un skūteriem, savukārt Rb24.lv internetveikalā ir iespēja iegādāties auto rezerves detaļas un aksesuārus.

Categories: Dažādi

Leave a Reply

Your email address will not be published.