Dvīņi

Šīs komunikablās Zodiaka zīmes pārstāvjiem 2020. gadā beidzot būs iespēja uzelpot – Pāvels Globa min, ka Dvīņiem nākamais gads būs samērā viegls un bezrūpīgs. Astrologs uzsver, ka gada pirmos mēnešus šīs zīmes pārstāvjiem vajadzētu veltīt savu ambīciju un plānu realizēšanai, jo tas sagatavos dzīvi mainošam notikumam vasaras mēnešos – kāzām, jaunas darbavietas atrašanai vai pēcnācēja nākšanai pasaulē.

Skorpions

Pāvels Globa apgalvo, ka nākamajā gadā Skorpiona zīmes pārstāvji beidzot varēs baudīt sava smagā darba augļus, kas zem šī zvaigznāja dzimušos pārliecinās par to, ka viņu pūles nav veltas. Tiesa, Globa iesaka pārlieku neiestigt paštīksmē un neapstāties pie jau sasniegtā, turpinot ceļu pretī panākumiem.

Zivis

Šīs jūtīgās Zodiaka zīmes pārstāvjiem slavenais astrologs paredz to, ka visas viņu problēmas šķitīs vieglas un atrisināmas. Zivs zīmē dzimušos visu gadu piemeklēs veiksme un garīgs miers. Pāvels Globa šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem nākamajā gadā dalīties ar sava likteņa dāvanām arī ar tuviniekiem – tas nodrošinās harmonisku līdzāspastāvēšanu.

AvotsCategories: Dažādi

Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.