Citējot DPA, Briedis par uzvaru finālcīņā saņēmis 1.7 miljonu eiro. Visticamāk, šī summa būtu bijus vēl lielāka, ja ne pandēmijas radītās sekas sporta pasaulē. Kad pirmo reizi tika izsludināts World Boxing Super Series (WBSS), tā pirmajā sezonā uzvarētājs saņēma 10 miljonus dolāru! Tomēr otrajā gadā balvu fonds tika samazināts, savukārt pēc pandēmijas krīzes balvu fonds tika samazināts vēl vairāk.

Neskatoties uz to, 1.7 miljoni eiro, ir lielākā nauda kādu jebkad Mairis Briedis ir saņēmis par vienu cīņu. No šīs naudas gan viņam vēl būs jānomaksā nodokļi un daļa naudas aizies arī Brieža komandai! Jāatgādina, ka pagājušajā sezonā Latvijas medijos izskanēja informācija, ka Briedis pēc cīņas ar Oleksandru Usiku kļuvis par miljonāru. Tomēr galu galā, spriežot Pēc VID deklerācijas, nauda izrādījās krietni mazāka.

Šobrīd vēl nav pilnībā zināms, ko Mairis izlems darīt turpmāk. Skaidrs ir tas, ka pagaidām par karjeras noslēgšanu viņš nedomā. Latvijas žurnālistiem viņš, pēc atgriešanās no Minhenes, pieļāva iespēju nākotnē pāriet uz supersmago svara kategoriju.

AvotsCategories: DažādiSports

Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.