Valsts policijas pārstāve Līna Kaļķe portālam TVNET pastāstīja, ka Valsts policijas spēki jau kopš rīta ir uz vietas pie Brīvības pieminekļa un seko līdzi notiekošajai situācijai.

Vakarpusē pie Brīvības pieminekļa ieradās personu grupa, kura neievēroja Covid-19 ierobežošanai ārkārtējās situacijas laikā noteiktos ierobežojumus, pamatā distancēšanos, kā arī aicināja to nedarīt pārējiem, kopumā uzvedoties provocējoši.

Policijai izdevās stabilizēt situāciju, samērīgi pielietojot likumā noteiktos instrumentus, lai nepieļautu, ka personas, kuras sevi saista ar kustību “Tautas varas fronte” veic vēl citus ārkārtējās situācijas noteikumu pārkāpumus, kā arī nepieļāva vispārējās situācijas saasināšonos, ar mērķi nodrošināt, ka netiek sabojāti Valsts svētki pārējiem likumpaklausīgajiem iedzīvotājiem, kuri ir ieradušies pie Brīvības pieminekļa.

Saistībā ar šo ir fiksēti administratīvie pārkāpumi, kuri ir nostiprināti ar pierādījumiem, kā arī policija ir identificējusi pārkāpumus izdarījušās personas un tiks uzsākti vairāki administratīvie procesi par ārkārtējā situācijā noteikto ierobežojumu pārkāpšanu, lai sauktu personas pie normatīvajos aktos noteiktās atbildības.

Šobrīd situācija ir stabilizējusies un policija turpina uzraudzīt sabiedrisko kārtību.AvotsCategories: 112DažādiSkandāls

Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.