Šie smieklīgie tekstiņi un attēli, reizēm pat dziesmas, ir pārņēmuši internetu un nešaubīgi iekarojuši mūsu sirdis, lai arī reizēm tie ir visnotaļ kaitinoši, ja tiek izmantoti pārāk bieži. Par piemēru ņemsim nesen vēl tik populāro kustību – dab.

Par memi var kļūt jebkurš – no visiem zināmas slavenības līdz vienkāršam gājējam kas nejauši paveic ko interesantu. Un mirklī kad kāds sāk meklēt memēattēloto personu, vai to kurš to izveidoja – sākas šīs personas mazais slavas mirklis, jo, diemžēl, tiklīdz tiek aizmirsta meme, arī par personību aiz tās visi aizmirst…Būt īstajā mirklī un īstajā vietā tik tiešām ir laimes spēle, tāpat kā šo mirkli uztvert, kaut kādā veidā to ierakstot.

Pāris desmitgades atpakaļ nevienam nebija ne jausmas ka kaut kas tāds pat eksistēs, bet tagad jau ir memes, kuras jaunākā paaudze pat neatpazīst, bet vecākie šīs ēras interneta lietotāji tos izdzirdot vai ieraugot bez maz vai ieslīgst nostalģijā. Lai vieglas smiltis aplikācijai ‘’Vine’’.

Ir skaidrs ka šie jaunās paaudzes joki mūs izklaidēs vēl ilgi, un neviens nekad nevar zināt, kāda būs nākamā memju sensācija…

Categories: DažādiIzklaide

Leave a Reply

Your email address will not be published.