Vietnē “Facebook” “Ērenpreiss” rakstīja, ka velosipēdi esot zaļā transporta vizītkarte.

Tāpat ražotājs atklāja, ka Makrons saņēmis “Gustav Blue” modeli. “Ērenpreisa” mājaslapā vēstīts, ka šie ir “klasiski un pārliecinoši vīriešu velosipēdi, kuru uzbūve nodrošina komfortu, ilgtspēju un patiesu vizuālo baudījumu.” Velosipēdam ir “Shimano Nexus” septiņu pārnesumu rumba, kas nodrošina komfortablu braukšanu pa visa veida ceļiem, hroma – molibdēna rāmis, kas iztur lielas slodzes, kā arī smalkas ādas sēdeklis un rokturi. Šāda modeļa cena ir 790 eiro.

Savukārt Makrona sieva Brižita saņēmusi “Paula Ivory” sieviešu velosipēdu ar pīto groziņu. Šiem modeļiem esot izsmalcināta elegance, Rīgā radītais “Ērenpreiss” oriģinālā dizaina rāmis, “Shimano Nexus” septiņu pārnesumu rumba, kā arī ziloņkaula krāsojuma un ādas aksesuāru kontrasts. Arī šī modeļa cena ir 790 eiro. 

Atgādinām, ka augstie viesi Levitam ar kundzi Andru Leviti uzdāvinājuši vīna kolekciju, grāmatu un porcelāna mākslas priekšmetu.

Valsts amatpersonas, pildot amata pienākumus un uzņemot ārvalstu viesus vai dodoties ārvalstu vizītēs, abpusēji apmainās ar dāvanām.

Jau rakstīts, ka Makrons ar kundzi oficiālajā vizītē Latvijā uzturējās no otrdienas līdz trešdienai.

AvotsCategories: DažādiPozitīvi

Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.