Šī gada martā, ASV pilsētā Nujorkā, Kristapu Porziņģi apsūdzēja izvarošanā. Basketbolists uz kādu laiku pat deaktivizēja savu Instagram profilu, kurā viņam sekoja ievērojams skaits fanu un atbalstītāju.

Sieviete apgalvoja, ka incidents norisinājiespagājušā gada 7. februārī, dienā, kad Kristaps nopietni savainojās.

Pēc apsūdzētājas teiktā, Kristaps iegājis sievietes dzīvoklī un aicinājis viņu pie sevis, viņa policijas iesniegumā rakstīja, ka Kristaps to nogāza zemē, iesita pa seju, un izvaroja, pietam esot spļāvis virsū, un saucis nepiedienīgos vārdos.

Izmeklēšanas gaitā atklājās ka sieviete melo, un apsūdzības mērķis ir izspiest naudu. Izmeklētāji veica abu personīgajās sarakstes izpēti, kas liecināja, ka sieviete jau iepriekš centusies izspiest naudu no slavenā basketbolista.

Zināms ka viņa sazinājusies arī ar Porziņģa komandas menedžmentu, un sūtījusi attēlus, kurās izskatās fiziski savainota. Viņa arī pieprasijakompensāciju $10 000 apmērā, sakot, ka vēlas uzsākt atlabšanas procesu. Kristaps sazinājās ar FIB un organizācija uzsāka šīs lietas izmeklēšanu.

Vēlāk Kristaps tika pārlikts uz NBA komandu ar nosaukumu ‘’Dalasas Marveriks’’. Tādēļ viņa vecā Komanda visu sakarā ar Porziņģa lietu nodeva jaunajai komandai. Lieta tika klasificēta kā krāpniecība, pamatojoties uz iegūtajiem pierādījumiem.

Categories: Sports

Leave a Reply

Your email address will not be published.