Jaclyn Hills tika apsūdzēta par jau nolietotas lūpu krāsas pārdošanu, kad viņas produktu lietotāji sāka pamanīt produktos nezināmas izcelsmes šķiedras, caurumus un pat plastmasas bumbiņas.

Jaclyn kosmētikas veidošanu uzsāka jau 2014. gada aprīlī un tika paredzēts ka tā iznāks tikai 2017 gadā. Tomēr, sakarā ar viņas zīmola sadarbību ar Morphie un Becca atklāšana aizkavējās vēl par 2 gadiem. Viņa savā YouTube kanālā publicēja video kurā sacīja, ka pirmais produkts, kas nonāks veikalu plauktos, būs nematētas lūpukrāsas 20 dažādos toņos. Pārdošanā tās nokļuva 30 maijā, un tajā pašā dienā arī tika izpirktas.

Pēc preču saņemšanas, lietotāji ievēroja ka kaut kas nav kārtībā un pēc rūpīgākas izpētes atklāja, ka lūpukrāsas satur cietu plastmasu un šķiedras, daži pircēji pat izteicās, ka, pēc produkta uzklāšanas, uz lūpām jūtama graudaina tekstūra.

Kosmētikas veidotāja saņēma daudz negatīvus komentārus, kā rezultātā paziņoja, ka dosies pārtraukumā. Pēc mēneša viņa atgriezās, un publika bija vīlusies, jo pēc ilgās gaidīšanas nebija saņēmuši nekāduspaskaidrojumus. Jaclyn savā YouTube kanālā publicēja video, kurā neveiksmīgi centās atbildēt uz fanu, attiecībā uz lūpukrāsām uzdotajiem jautājumiem.

Sieviete pievīla savus sekotājus un atstāja daudz neatbildētu jautājumu. Plaši aprunāts tika arī fakts, ka viņa savā video ne reizi neatvainojās.

Categories: Dažādi

Leave a Reply

Your email address will not be published.