Mūsdienās ļoti populāra ir kļuvusi aplikācija “Tik Tok”, kurā dažāda vecuma lietotāji publicē videoklipus .platformas princips ir, dot jebkurai personai iespējuizvēlēties no dotajām, jau oriģināli aplikācijā atrodamajām, vai arī lietotāja augšupielādētajāmmelodijām un pievienot sevis veidotus kadrus, kuros darato, ko paši vēlas.

2017.gada 9.Novembrī oriģinālais nosaukums “Musical.ly” tika nomainīts uz “Tik Tok” jo aplikācija kad tas nonāca kompānijas ByteDance īpašumā. Galvenais princips ir saglabājies tāds pats kā pirms nosaukuma maiņas, tikai tajā laikā lietotāji filmēja “LipSync” (izlikšanās, ka persona kas uzstājas dzied dziesmu, lai arī lūpas tikai atdarina kustības, kas tiktu veiktas ja vārdi tiešām tiktu izteikti. Var tikt piemēroti deju soļi) , tagad cilvēki ir pievērsušies oriģinālām augšupielādēm.

Galvenais aplikācijas mērķis ir izpausties ar dabas dotajiem talantiem, piemēram kā – Dziedāšana , Dejošana , Komēdija , Lip Sync.

Diemžēl šo aplikāciju izmanto mazi bērni un cilvēki gados un saņem diezgan daudz negatīvu komentāru par to, ka izsmej paši sevi ar neparasta satura videoklipiem, šāda veida videoklipi visbiežāk kļūstpopulāri un tiek publicēti citos sociālajos mēdijos ar nepiedienīgiem virsrakstiem.

Categories: Izklaide

Leave a Reply

Your email address will not be published.