Ja cilvēki Latvijā neuztvers šo slimību nopietni un to pat ignorēs, tad ministre ir gatava pie vēl daudz stingrākiem ierobežojumiem, vēsta portāls lsm.lv

Veiktās aptaujas rāda, ka daudzi vairs nenovērtējot Covid-19 kā nopietnu slimību, atzina veselības ministre.

Ministru kabinets otrdien, 17. novembrī, sanāks uz kopīgu sēdi ar Krīzes vadības padomi. Šajā sēdē tiks analizēta epidemioloģiskā situācija, kā arī ziņojumi no dienestiem, tostarp policijas, raksta lsm.

Viņķele apgalvoja, ka, piemēram, premjers Kariņš esot gatavs lēmumam par visas izglītības skolās pāreju uz attālinātām mācībām. Kā arī iespējami jauni ierobežojumi veikalu darbam un darba laikam.

Protams, iespējams noteikt daudz striktākus pulcēšanās ierobežojumus, piemēram, kā Austrijā, kur cilvēki nedrīkstēs atrasties ārpus mājām bez nopietna pamatojuma. Vai mēs būsim tam gatavi?

Pati ministre stāsta, ka pati būšot gatava balsot par šādiem ierobežojumiem, ja to ieteiks epidemiologi, bet tikšot uzklausīti arī izglītības speciālisti.

Ko jūs par šo domājiet?

AvotsCategories: Dažādi

Atvērt

6 Comments

Me · 16.11.2020 at 14:16

Piekrītu! Ja sabiedrība nav tik attīstīta, lai saprastu, ka pulcēšanās ierobežojumi ir ieviesti ar mērķi, tad jārīkojas stingrāk.

Me1 · 16.11.2020 at 14:25

Protams, tas ir saprotams, kamēr nebūs reālu seku, grūti kaut ko iestāstīt!

A.O. · 16.11.2020 at 16:20

Attālinātā mācībā, nācās vecākiem mācīties bērnu vietā, es personīgi atsakos, lai aug bez izglītības, ko vajadzēs paši iemācīsies, jeb ,lai izsniedz man pedagoga sertifikātu

Kristine · 16.11.2020 at 17:02

Ludzu Vinkeles kundze kopa ar Šuplinskas kundzi man nodrosinat katram bernam skolotaju kas naks un macis manus bernus,ja jau izglitiba ir bez maksas un skolotaji sanem par to algu.man klat neviens nemaksa neko par to ka man jaizglito savi berni.Kur paliek bezmaksas izglitiba?nemaz nerunajot par bezmaksas medicinu berniem(zidainim)jo viena nodarbiba pie fizioterapeita maksa 17 eiro?????Viņķeles kundze kur ir jusu bezmaksas veselibas aprupe berniem???Tik zin kā sev algas celt katru gadu😡😡😡

    Anonymous · 18.11.2020 at 16:46

    Kāpēc tu gaidtu naudu no kāda cita lai tu izglītoto savus bērnus ? Par to nevienam tev nekas nav jamakā tas ir tavs pienākums.

vera · 16.11.2020 at 20:36

pareizi ! nav ko brivo laiku pavadīt veikalos ar vajadzību un bez vajadzības! Vai tiešām vairs cita veida. nodarbību nav? Atbalstu gan Viņķeles kundzi un Kariņa kunga pieņemtos lēmumus !

Leave a Reply

Your email address will not be published.