“Daudzi to sauc par karu, un es domāju, ka tas ir karš. Un karš ir tāda visu kopēja lieta.  Vieni karo, citi atbalsta aiz frontes, citi līdzi jūt un cieš, un panes grūtības, kamēr citi karo frontē, un tas ir jāsaprot, ka tas būs tā, ka visi cietīs no šī pasākuma. Tas nepaies garām vienai ģimenei,” pauda Dumpis.

Vaicāts, vai šī situācija pielīdzināma karam, premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) sacīja, ka “tā ir ārkārtas situācija, bet, ja varbūt agrākos laikos cilvēki tika aicināti doties karā, tad tagad mēs aicinām cilvēkus nedoties uz pulcēšanās vietām. Mēs aicinām cilvēkus labāk pasēdēt vakarā mājās, nekā iziet ārā svaigā gaisā. Tā ir viena lieta. Bet neapmeklēsim nevajadzīgi iestādes, kur mums tieši jābūt.”

“Un arī uz pārtikas veikaliem tāpat mēs visi ejam, un mēs visi iesim, bet, ja ievērojam atstarpes, ja mēs to nedarām visi vienlaikus, bet tā pamīšus, ja tirgotāji ir apzinīgi un nelaiž iekšā vairāk cilvēku nekā viņiem pēc reglamenta ir noteikts, tad mēs būsim maksimāli pasargāti,” atgādināja Kariņš…

Categories: DažādiViedoklis

Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.