Šī jaunā gadsimta interneta izplatība ir devusi pašmācības iespējām jaunus apmērus, pateicoties Google, Youtube un Skillshare, (mājaslapa kuras lietotājiem ir dota iespēja dalīties ar savām prasmēm, kā arī apgūt tās, kuras piedāvā citi). Un dažādām citām, internetā pieejamām mājaslapām un aplikācijām, dažādas aktivitātes un zināšanas var apgūt pats, neizejot mājas un nelūdzot kādam palīdzību.

Ir dzirdētas uztrauktas runas, ka, šīs plašās pašmācības iespējas pat varētu samazināt vajadzību pēc skolām, kas gan liekas mazliet apsurdi, jo kautkā taču iegūtās zināšanas jānovērtē, un ne visi ir piemēroti pašmācībai, gluži kā ne visi var būt ģeniāli mākslinieki vai matemātiķi.

Pašmācība patiesībā pat nav par tik daudz jaunu zināšanu uzkrāšanu, kā jau esošu talantu attīstīšanu, jo kurš gan brīvprātīgi vēlas iegultīt savu spēku un laiku nodarbē, kas ne patīk ne padodas? Galu galā, tā ir mūsu pašu izvēle, vai sēdēt rokas klēpī salikušiem, vai varbūt ķert iespēju un sasniegt ko lielāku, kā apkārtējie vija gaidījuši.

Categories: Dažādi

Leave a Reply

Your email address will not be published.