Uzreiz pēc avārijas tika izsaukti glābēji. Sākotnējā informācija, kuru saņēma glābēji vēstīja, ka avarējusi automašīna, tā iebraukusi grāvī un apgāzusies. Taču, ierodoties notikuma vietā atklājās cita aina.

“Mašīna ir dīķī uz jumta tā, ka riepas tikai redzamas. Tika konstatēts, ka automašīnas kabīnē ir vēl trīs bojāgājušie,” skaidrojis VUGD Madonas iecirkņa komandiera pienākumu izpildītājs Arnis Šmugais.

Visi aizmugurē sēdošie pasažieri negadījumā gāja bojā. Policija noskaidrojusi, ka tie ir 24, 27 un 37 gadus veci vīrieši. Taču viena cilvēka personība vēl nav noskaidrota.

Visi pasažieri visticamāk ir devušies uz darbu. Automašīnā ir atradušās arī benzīna kannas un krūmgrieži.

“Prasu, vai strādnieki bija. Uz mežu brauca strādāt. Tā viens mazais teica. Viņš vispār bija nosalis, sēdēja pie plīts, cilāja galvu uz augšu un leju,” turpinājis aculiecinieks.

Šobrīd izdzīvojušie vīrieši atrodas mediķu aprūpē ar vieglām traumām un hipotermiju. Abiem ir šoka stāvoklis. Kad vīrieši būs atguvušies, ar viņiem turpinās strādāt izmeklētāji.

“Šobrīd nevaram precīzi pateikt negadījuma iemeslus. Viena no mūsu versijām varētu būt – neatbilstoša braukšanas ātruma izvēle atbilstoši gadalaikam un ceļa braukšanas apstākļiem, jo, kā es teicu, ceļa segums apsnidzis, ar pieblietētu sniegu, tātad, – slidens. Vēl šobrīd ir tāda informācija, ka ne vadītājam, ne pasažierim alkohola klātbūtne organismā nav konstatēta,” pastāstījis Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Patruļpolicijas nodaļas priekšnieks Jānis Lūkins.

Policija arī norāda, ka avarējušās automašīnas riepu stāvoklis bijis atbilstošs pieļaujamām normām.

Policija par negadījumu ir uzsākusi kriminālprocesu.
Categories: 112

Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.