… attiecīgi bez honorāra septiņciparu skaitļa apmērā cīņas iespēju neizskatīs.

Pēc uzvaras pār Kšištofu Glovacki un WBO pasaules čempiona titula iegūšanas Lorenss Okolijs meta publisku izaicinājumu Mairim Briedim, aicinot viņu uz titulu apvienošanas cīņu. Šo izaicinājumu atbalstīja arī Okolija promouters Edijs Hērns, viens no šobrīd ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaules boksā, kamēr Briedis pats intervijā “ProBoxingFans” atzina, ka Okolijs būtu vienīgais, kura dēļ viņš būtu gatavs aizkavēt savu plānoto pāreju uz smagsvariem.

Šodien publicētajā “BetFred Boxing Show” raidījumā Kalle Zauerlands, kura uzņēmums “Team Sauerland” šonedēļ oficiāli pievienojās slavenajai “Wasserman” aģentūrai un šobrīd pazīstams kā “Wasserman Boxing”, sniedza savus komentārus par Brieža un Okolija iespējamo cīņu, un Brieža promouters skaidri un gaiši norādīja, ka Mairim šī cīņa interesanta būs tikai no finansiālā skatu punkta.

“Situācija ir tāda, ka Latvijā vasarā cīņu sarīkot, visticamāk, nevarēs,” atzina Zauerlands. “Man šonedēļ bija saruna ar Ediju (Hērnu), un visu cieņu viņam, ka tā patiešām bija saruna, nevis tikai “Sky” intervijā sataisīts troksnis un kaut kas ierakstīts sociālajos tīklos. Viņš tiešām piezvanīja un runāja par cīņu, teica, ka viņu puse ir ieinteresēta.”“Es runāju ar Mairi par šo, un viņš ir… Nu, skaidrs, ka šis būs finansiāls lēmums,” paskaidroja Zauerlands. “Mairim vairs nekas nav jāpierāda krūzeru divīzijā. Okolijs var saukt, kliegt, sist un dancot, cik daudz vien vēlas, bet nu skatāmies uz faktiem. Un šeit es negribu neko negatīvu teikt par “Sky” televīziju vai Ediju, taču jūs nevarat salīdzināt Okoliju ar Briedi. Briedis ir trīskārtējs pasaules čempions.”

Zauerlands uzslavēja Okoliju par viņa boksera prasmēm, taču pauda savus iebildumus, ka Okolijs tiek prezentēts ar stāstu, ka no nulles ticis līdz pašai augšai: “Visu cieņu Okolijam, taču es boksā zinus šādus stāstus, un šis nav viens no tiem. Manuprāt, šis stāsts ir galīgi garām, pilnīgas muļķības. Forši pagriezts stāsts, bet es neesmu fans.”
“Bet cīņa pret Briedi? Jā, tā būtu interesanta cīņa, ja viņi ir gatavi par to maksāt,” teica Zauerlands. “Viņi zina, par kādu naudu ir runa, tā ir summa ar septiņiem cipariem. Tā ka – parādiet mums naudu, un tad varam runāt par cīņu.”

Briedis iepriekš piedalījies divās Supersērijas sezonās, kurās bokseru honorāri publiski netika nosaukti, taču tika lēsts, ka šīs summas ir krietni lielākas nekā iespējams nopelnīt ar cīņām šajā svara kategorijā ārpus Supersērijas. Kā liecina portāla Sportacentrs.com rīcībā esošā informācija, Okolija honorārs par cīņu decembrī tika minēts 250 tūkstošu vērtībā, kamēr Glovackis tagad par savu cīņu Anglijā saņēma summu apmēram 200 tūkstošu eiro apmērā. Brieža promouteri gan noteikti var argumentēt, ka viņa honorāram jābūt daudz lielākam, taču Zauerlands piesauc apmēram jau piecreiz lielāku summu.

Briedim turklāt jau ir panākta principiāla vienošanās par nākamās cīņas aizvadīšanu pret poļu smagsvaru Mariušu Vahu. Šīs cīņas noorganizēšanā gan vēl ir daudz problēmu Covid-19 dēļ, taču mūsu portāls noskaidroja, ka savstarpēja vienošanās ir parakstīta. Abas puses gan saprot, ka cīņas aizvadīšana ne tuvu nav garantēta, un arī Vahs izskata rezerves variantus pavasara otrajai pusei vai vasarai, taču līgumā esot punkts, ka par cita varianta izvēlēšanos jāveic finansiāla kompensācija otrai pusei, kas attiecas arī uz Briedi.

AvotsCategories: DažādiSports

Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Iegādājies noslēpumaino kasti ar elektroprecēm. 75% atlaide🔥


This will close in 0 seconds