Jūs meklējat visātrāko veidu, kā notievēt?

Pēc pāris nedēļām jums paredzēta piedalīšanās ballītē, un jūs gribat iekāpt savā labākajā šaurajā apģērbā? Gatavojieties svarīgam randiņam pēc divām nedēļām?

Jūs esat atnākuši vajadzīgā vietā. Tagad mēs pastāstīsim par to, kā notievēt vien vienas nedēļas laikā.

Šīs zināšanas jums ir svarīgas, jo palīdzēs nekļūt par notievēšanas tablešu vai reklāmas paziņojumu upuri, kādi mūsdienās ir ļoti daudz. Viss, kas jums ir vajadzīgs – tā ir veselīga ēšana un strikta režīma ievērošana.

Pirmais noteikums: nekad neizlaist ēdienreizi šīs īpašās nedēļas laikā.

Sātīgas pusdienas reizi dienā nepalīdzēs jums notievēt! Ideālā gadījumā ir jātiecas uz to, lai ēdienreižu pārtraukumi nekad nebūtu ilgāki par trim stundām!

Otrais noteikums: šajās dienās jums nav jādzīvo ar bada sajūtu. Tiklīdz to sajūtat – uzreiz paēdiet!

Šo diētu izstrādāja uzņēmumā General Motors.

Tā tika izveidota uzņēmuma darbinieki, kuri vēlējās notievēt, bet bez tabletēm un striktām diētām, ko vajadzētu ievērot vairākus mēnešus. Autobūves giganta mērķis bija atbalstīt savus darbiniekus, kuri strādā birojos vai ražošanā, un kuriem ir pietiekoši daudz laika un spēka, lai rūpētos par savu veselību.

Ja jūs vēlaties iegūt maksimālu rezultātu no GM diētas, tad attiecieties pret to pavisam nopietni. Strikti ievērojiet instrukcijas, pērciet visus nepieciešamos produktus vajadzīgā daudzumā. Tika pierādīts, ka šis plāns palīdz nomest 5 – 8 kilogramus vienas nedēļas laikā. Ja vien nesavtīgi ievērosiet noteikumus…

Categories: DažādiPozitīvi

Atvērt

Leave a Reply

Your email address will not be published.