Pēdējā laikā, Latvijā labi pazīstamais mūziķis Andris Kivičš, dažādās vietnēs ļoti atklāti runā par savu dzīvi un attiecībām ar Lieni Skulmi, kā arī par saviem piedzīvojumiem.

Andris 2. jūlija vakarā mājaslapā Facebookpublicēja video tiešraidi paskaidrojot, kāpēc neuzstājās Vācijas pilsētas Fuldas līgo svētku koncertā.

Video tiešraidē Kivičs stāsta, ka viņam un Skulmei bija plānots lidojums no Alikantes uz Frankfurti. Nonākot pie iekāpšanas vārtiem, esot paziņots, ka tie netiek ielaisti lidmašīnā. Kivičs sacēlis traci un abi tikušinogādāti vietējā policijas iecirknī. Kivičs saka, ka abi ātri vien esot izlaisti, jo viņš pateicis lai policisti ieraksta interneta pārlūkā ‘’Google’’ viņu vārdus.

Nākamajā dienā koncerta rīkotājs rezervējis biļetes uz koncertu, bet bijis jāpārsēžas Lisabonā. Uz lidmašīnu Lisabonā abi paspēja, bet pārsēšanos nokavēja. Kivičs un Skulme bija spiesti pavadīt dienu Lisabonā, jo nākamais lidojums uz Frankfurti bijis tikai nākamajā dienā.

Lisabonā Kivičs ar Skulmi esot sēdējuši kafejnīcā, kur viņus uzrunājuši 2 vīrieši ar vēlmi pārdot kokaīnu. Kamēr Kivičš apspriedis tirgošanos, ticis nozagts viņa telefons, kas atradies uz galda. Tai pašā mirklī, netālu apstājies operatīvā dienesta automašīna, un abi vīrieši tikuši aizturēti, kopā ar Kiviču, kurš apsūdzēts par narkotiku tirgotāja fizisku ietekmēšanu. Nakti nācies pavadīt Lisabonas policijas iecirknī, kas, protams, liedza ierasties uz lidojumu. Kivičs dziļi atvainojās visiem, kuri nesagaidīja uzstāšanos Fuldā.

Categories: IzklaideSlavenības

Leave a Reply

Your email address will not be published.